title: "Tectonic Elements TEAX13C02-8/RH 13mm Exciter 8 Ohms"
brand: "tectonic elements"
price: "MX$196"
in_stock: false
reviews_count: 3
store_origin: MX
region: Mexico
---
# Tectonic Elements TEAX13C02-8/RH 13mm Exciter 8 Ohms
**Brand:** tectonic elements
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Tectonic Elements TEAX13C02-8/RH 13mm Exciter 8 Ohms by tectonic elements
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- tectonic elements enthusiasts
## Why This Product
- Trusted tectonic elements brand quality
## Description
Buy Tectonic Elements TEAX13C02-8/RH 13mm Exciter 8 Ohms: Speaker Repair - desertcart.com ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases