title: "Infinity REFERENCE103W 10\" (250mm) Component Subwoofer with Switchable 2- Or 4-ohm Impedance"
price: "MX$9432"
---
# Infinity REFERENCE103W 10" (250mm) Component Subwoofer with Switchable 2- Or 4-ohm Impedance
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Infinity REFERENCE103W 10" (250mm) Component Subwoofer with Switchable 2- Or 4-ohm Impedance
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
Infinity Reference 103W - 10" Component subwoofer with switchable 2- or 4-ohm impedance, 350W RMS, 1050W Peak, Sensitivity (1W/1m): 83dB, Frequency Response (-6dB): 35Hz – 500Hz
## Images
## Frequently Bought Together
- NVX XBAF65 Foldable Silicone 6.5" Speaker Baffle with Egg Crate Foam, one Pair/Box